Rekrutacja na Studia Podyplomowe

Poznaj zasdy i proces rekrutacji na studia podyplomwe na Wydziale Zarządzania

Vademecum Kandydata

REKRUTACJA 2021/2022

Studia podyplomowe prowadzone na UW są propozycją dla osób, które chcą się doskonalić zawodowo, poszerzać horyzonty, aktualizować wiedzę, ale również dla tych, którzy planują zmianę profilu zawodowego lub przekwalifikowanie się.

Na rok akademicki 2021/2022 Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi rekrutację na 15 kierunków studiów podyplomowych. Rejestracja rozpoczyna się w czerwcu br.

Jeśli chcesz wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym, musisz zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów lub bezpośrednio poprzez stronę www.irk.podyplomowe.uw.edu.pl.

Nad organizacją studiów podyplomowych na UW opiekę sprawuje Biuro ds. Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego.

Rekrutacja krok po kroku

Proces rekrutacji na studia podyplomowe obejmuje 4 etapy.

Przygotowanie kompletu dokumentów i rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów

Rekrutacja rozpoczyna się od rejestracji elektronicznej i przygotowania zestawu dokumentów aplikacyjnych – lista wymaganych dokumentów znajduje się dalej (etap 3).

W celu założenia indywidualnego konta w systemie IRK (Internetowej Rejestracji Kandydatów UW), należy podać podstawowe dane (imię i nazwisko, adres e-mail i hasło). Na podany adres mailowy zostanie przesłany link umożliwiający aktywowanie konta.

Należy kliknąć na link aktywacyjny, a następnie zalogować się w systemie przy pomocy adresu e-mail i hasła.

Deklaracja wyboru kierunku

Następnie w zakładce Studia bądź Jednostki należy wybrać studia podyplomowe, na które Państwo chcą aplikować. Przy opisie studiów, w momencie, kiedy tura zapisów jest otwarta, wyświetla się zielony guzik Zapisz się.

Po wypełnieniu i zaakceptowaniu formularza zgłoszeniowego i innych dokumentów można je wygenerować gotowe do wydruku i wydrukować. Na wskazany adres mailowy zostanie wysłane potwierdzenie zapisów na studia.

Dostarczenie kompletu dokumentów

Wydrukowane zgłoszenie (podanie o przyjęcie na studia) wraz z kompletem dokumentów należy dostarczyć pod adres wskazany przy opisie poszczególnych kierunków studiów (osobiście lub drogą pocztową). Poniżej lista wymaganych dokumentów.

Wymagane dokumenty:

 • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (licencjat/magister)
 • podanie o przyjęcie na studia [do pobrania z osobistego konta kandydata ze strony Internetowej Rejestracji Kandydatów]
 • życiorys [do pobrania z osobistego konta kandydata ze strony Internetowej Rejestracji Kandydatów]
 • 1 kolorowa fotografia o formacie 35 x 45 mm
 • zobowiązanie do ponoszenia kosztów odpłatności za studia [do pobrania z osobistego konta kandydata ze strony Internetowej Rejestracji Kandydatów]
 • upoważnienie do złożenia dokumentów – w przypadku, gdy dokumenty kandydata są składane przez osobę trzecią.

Uwaga!

Samo zalogowanie się w systemie nie wystarczy – konieczne jest fizyczne dostarczenie podpisanych dokumentów.

Dokumenty kandydatów zakwalifikowanych na studia będą przyjmowane od 1 października 2021 r.

Dokumenty będzie można wysłać listem poleconym na adres:

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
z dopiskiem: Studia Podyplomowe
Kontakt: psm@wz.uw.edu.pl


Uzyskanie potwierdzenia

Po zakończeniu procesu rekrutacji drogą mailową lub telefoniczną przekazana zostanie informacja zwrotna – potwierdzenia uruchomienia studiów i przyjęcia kandydatów. Równocześnie uzyskacie również Państwo status słuchacza i tym samym szerszy dostęp do zasobów platformy internetowej.

Informacja dla osób, za które czesne pokrywa zakład pracy

1. Zakłady pracy, które pokrywają czesne za studentów wnoszą opłaty w jednej lub dwóch ratach.

2. Osoby, za które czesne opłacił zakład pracy, zobowiązane są w ciągu 7 dni od dnia zapłaty dostarczyć do Dziekanatu studiów Wydziału Zarządzania prośbę o wystawienie faktury za czesne włącznie z potwierdzeniem zapłaty za studia. Na tej podstawie zostanie wystawiona faktura dla zakładu pracy i wysłana listem poleconym.

3. Faktury będą wystawiane tylko po dokonaniu wpłaty.

Wydział Zarządzania w liczbach

agsdix-smt3-verified-user

Lat doświadczenia w kształceniu

Absolwentów

agsdix-fas fa-chalkboard-teacher

Studentów i słuchaczy

agsdix-smt1-book

Kierunków i programów studiów

Opinie

 • Z mojego punktu widzenia to idealny kierunek dla pracowników działów marketingu i sprzedaży w firmach farmaceutycznych. Rok spędzony na tym kierunku pozwolił mi przede wszystkich zaktualizować i usystematyzować wiedzę z zakresu marketingu farmaceutycznego oraz skonfrontować ją z codzienną praktyką zawodową w firmie z branży. Mile zaskoczyła mnie kompleksowość kierunku oraz forma prowadzenia zajęć – otwartość wykładowców na dyskusję w grupie oraz wspólne ćwiczenia praktyczne. Z pełnym przekonaniem rekomenduję ten kierunek zarówno osobom pracującym już w branży farmaceutycznej, jak i chcącym związać swoją zawodową przyszłość właśnie z tą branżą. Każdy znajdzie na tym kierunku coś nowego i odpowiedniego dla siebie. Tak, więc ze swojej strony gorąco polecam.

  Jarek Hofman
  Dyrektor ds. Marketingu Handlowego, Grupa Hasco


 • Studia podyplomowe MPF są okazją do poszerzenia horyzontów i zdobycia wiedzy z zakresu różnych dziedzin istotnych dla branży farmaceutycznej.
  Ciekawe debaty w kameralnym gronie z praktykami z różnych instytucji - od regulujących rynek jak MZ i GIF poprzez przedstawicieli firm i środowiska medycznego stają się inspiracją do wprowadzenia zmian w swoich projektach biznesowych. Jednak największą wartością dodaną są oczywiście przyjacielskie relacje z ludźmi z branży, z którymi można wymienić się różnymi doświadczeniami i prowadzić bardzo twórcze dyskusje

  Maria Magdalena Kaczmarek
  Group Brand Manager w Paul Hartmann


 • Marketing Produktów Farmaceutycznych kończyłem w roku 2015. W moim odczuciu studia te są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które planują rozwój swojej kariery zawodowej w branży farmaceutycznej.
  Bez wahania mogę dodać, że uczestnictwo w programie pozwoliło mi na rozszerzenie perspektywy marketingowej, szersze spojrzenie na rynek farmaceutyczny i przyczyniło się do rozwoju zawodowego.
  Z perspektywy czasu doceniam, że studia dały mi unikalną możliwość czerpania z wiedzy i doświadczenia prowadzących - ekspertów w swojej dziedzinie – zarówno pracowników naukowych Wydziału Zarządzania, jak i praktyków branży farmaceutycznej.

  Kamil Otrocki


 • Przez ostatni rok miałam niesamowitą przyjemność uczestniczyć w Podyplomowych Studiach Menedżerskich na kierunku „Marketing Produktów Farmaceutycznych”.

  Na rynku jest kilka uczelni, oferujących podobną tematykę studiów, jednak po zapoznaniu się z programem tego kierunku na Uniwersytecie Warszawskim, wiedziałam, że jest to strzał w dziesiątkę! I dlatego też zdecydowałam się właśnie na UW. Potem było już tylko lepiej 😊

  Nie wiem od czego zacząć...Może od Kadry...Wykwalifikowani, pomocni, ciepli ludzie. Praktycy, ale też osoby, potrafiące przekazać swoja wiedzę. Dr Monika Skorek, która była opiekunem naszego roku, ale też dokładała wszelkich starań, aby ten rok był jak najlepszy. Skrzętnie notowała nasze wszelkie uwagi i pochwały, tak, aby z roku na rok ten kierunek ulepszać! Razem z dr Agnieszką Wilczak i mgr Krzysztofem Podstawką udzielali cennych wskazówek przy tworzeniu naszych pierwszych planów marketingowych. O poprawność wypowiedzi, sztukę prezentacji czy negocjacji zadbał dr hab. Mariusz Trojanowski. I oczywiście niezastąpiony dr hab. Józef Haczyński, dzięki któremu nawet farmakologia okazała się być przystępna 😊Oczywiście wielkie podziękowania należą się też całej reszcie kadry, która wykazywała się wielką cierpliwością 😊

  Agata Rogowska

 • Brałem udział w I edycji studiów podyplomowych Marketing Produktów Farmaceutycznych. Doskonałe ugruntowanie i usystematyzowanie wiedzy ogólnej o produktach medycznych i farmaceutycznych - od A do Z. Świetni wykładowcy, ciekawy program oraz dużo praktycznych przykładów, które przydały się w codziennej pracy.

  Marcin Czuż


 • Po dwóch latach dzisiejszą obroną pracy magisterskiej zakończyłem przygodę z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Szczególne podziękowania należą się dla Jozef Haczynski za miłą i konkretną współpracę podczas przygotowywania pracy magisterskiej. Ponadto dziękuję całej Katedrze Marketingu ( Grzegorz Karasiewicz, Katarzyna Dziewanowska, Monika Skorek, Natalia Gmerek, @Agnieszka Wilczak, Mariusz Trojanowski) za świetny poziom wykładów, wspaniałą atmosferę zajęć, bardzo ciekawe, aktualne przykłady z rynku oraz rozbudzenie zainteresowania marketingiem, które mam nadzieję przełoży się na kolejne wyzwania zawodowe i naukowe. Mam nadzieję, że jeszcze do zobaczenia przy innej okazji. #UW #WZ #marketing #WZUW #zarządzanie #podwojnymagister #finał #wkoncuwolneweekendy

  Piotr Celejewski-Marciniak


 • Serdecznie polecam! Ambasadorka i Absolwentka VIP Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla twórców, artystów i animatorów kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, światowej sławy śpiewaczka operowa, założycielka i Prezeska Fundacji „StartSmart”, jurorka i menedżerka kultury.

  dr Alicja Węgorzewska–Whiskerd


 • Skończyłem menedżerskie studia podyplomowe w zakresie podatków i rachunkowości na wydziale zarządzania UW i jeśli chodzi o opinię to polecam. Bardzo dobre zajęcia jeśli chodzi o podatki i kodeks cywilny i handlowy. Trochę gorzej jeśli chodzi o rachunkowość (zależy z kim ma się zajęcia), ale jak ktoś ma pojęcie o rachunkowości, a gorzej z podatkami to polecam !!!

  Piotr z Warszawy


 • Trafnie dobrany zakres zagadnień, na co dzień przydatnych menedżerom, pomógł mi usystematyzować dotychczasową wiedzę praktyczną. Program zajęć ułożony jest w sposób interesujący i rozwojowy. Dodatkowym plusem jest organizacja i porządek podczas całego toku studiów. Moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja we własny rozwój.

  Emilia Aksan-Kruczek
  Senior Product Manager