Ogólnomenedżerskie - Studia Podyplomowe

Obowiązkowe studia dla przyszłego menedżera.

Dlaczego Studia Podyplomowe Ogólnomenedżerskie?

Podyplomowe Studia Menedżerskie są jedynymi z najstarszych w Polsce. Ukończyło je przeszło 1500 absolwentów. Studia adresowane są dla osób, które z racji wykonywanej pracy lub osobistych zainteresowań, chciałyby poszerzyć, pogłębić i udoskonalić swoją wiedzę z zakresu zarządzania. Program studiów został skonstruowany tak, że jest atrakcyjny zarówno dla menedżerów, jak i pracowników nie pełniących stanowisk kierowniczych.

Jeżeli:

 • potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu zarządzania,
 • posiadasz dyplom wyższej uczelni,
 • pracujesz w sektorze prywatnym lub publicznym,
 • chcesz skutecznie kierować organizacjami lub komórkami organizacyjnymi,
 • chcesz efektywnie kierować własnym biznesem, to

Te studia są dla Ciebie!

 

Dla Kogo Ogólnomenedżerskie?

Zastanawiasz się, czy powinieneś przyłączyć się do studentów, którzy już zdobyli swoją wiedzę podczas 9 poprzednich edycji?

 

Na studia zapraszamy:

 • Menedżerów i pracowników z sektora biznesu,
 • Przedsiębiorców,
 • Kadrę kierowniczą i pracowników urzędów państwowych, instytucji samorządowych, pracowników jednostek wychowawczo – oświatowych,
 • Wszystkich tych, którzy są zainteresowani nowoczesną, uniwersalną wiedzą z zakresu zarządzania.

  Twoje Korzyści

  Z

  Poznajesz nowe osoby, które mogą być kluczowe dla rozwoju Twojej kariery zawodowej, 

  Z

  Usystematyzujesz swoją praktyczną wiedzę,

  Z

  Poznasz najważniejsze zasady kierowania ludźmi i zespołami,

  Z

  Nauczysz się podstaw zarządzania finansami i rachunkowości,

  Z

  Dowiesz się, jak planować w biznesie i czym jest strategia w biznesie i administracji,

  Z

  Dowiesz się, jakie są prawne i podatkowe uwarunkowania zarządzania w biznesie i administracji,

  Z

  Poznasz uniwersalne instrumenty diagnozowania problemów organizacyjnych.

  Studia Ogólnomenedżerskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

  agsdix-fas fa-trophy

  Prawdopodobnie pierwsze i najstarsze na rynku studia podyplomowe z zakresu zarządzania

  agsdix-fas fa-graduation-cap

  Lat doświadczeń w kształceniu

  Ponad 1500 zadowolonych absolwentów

  %

  Dopracowania programu do preferencji słuchaczy

  Aktualności

  FinTech na WZ UW to inwestycja w przyszłość

  FinTech na WZ UW to inwestycja w przyszłość

  W październiku zeszłego roku Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego uruchomił pierwszą edycję podyplomowych studiów FinTech. Obecnie trwa rekrutacja na drugą edycję studiów FinTech. Dlaczego warto dołączyć do grona studentów?

  O naszych studiach w Rzeczpospolita

  O naszych studiach w Rzeczpospolita

  Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem na rp.pl, dotyczącym naszych nowych studiów podyplomowych. Dowiedzcie się więcej o naszych najbardziej praktycznych studiach FinTech, nie tylko z naszej strony! Trwa nabór do drugiej edycji studiów...

  Opinie o Studiach

  • Z mojego punktu widzenia to idealny kierunek dla pracowników działów marketingu i sprzedaży w firmach farmaceutycznych. Rok spędzony na tym kierunku pozwolił mi przede wszystkich zaktualizować i usystematyzować wiedzę z zakresu marketingu farmaceutycznego oraz skonfrontować ją z codzienną praktyką zawodową w firmie z branży. Mile zaskoczyła mnie kompleksowość kierunku oraz forma prowadzenia zajęć – otwartość wykładowców na dyskusję w grupie oraz wspólne ćwiczenia praktyczne. Z pełnym przekonaniem rekomenduję ten kierunek zarówno osobom pracującym już w branży farmaceutycznej, jak i chcącym związać swoją zawodową przyszłość właśnie z tą branżą. Każdy znajdzie na tym kierunku coś nowego i odpowiedniego dla siebie. Tak, więc ze swojej strony gorąco polecam.

   Jarek Hofman
   Dyrektor ds. Marketingu Handlowego, Grupa Hasco


  • Studia podyplomowe MPF są okazją do poszerzenia horyzontów i zdobycia wiedzy z zakresu różnych dziedzin istotnych dla branży farmaceutycznej.
   Ciekawe debaty w kameralnym gronie z praktykami z różnych instytucji - od regulujących rynek jak MZ i GIF poprzez przedstawicieli firm i środowiska medycznego stają się inspiracją do wprowadzenia zmian w swoich projektach biznesowych. Jednak największą wartością dodaną są oczywiście przyjacielskie relacje z ludźmi z branży, z którymi można wymienić się różnymi doświadczeniami i prowadzić bardzo twórcze dyskusje

   Maria Magdalena Kaczmarek
   Group Brand Manager w Paul Hartmann


  • Marketing Produktów Farmaceutycznych kończyłem w roku 2015. W moim odczuciu studia te są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które planują rozwój swojej kariery zawodowej w branży farmaceutycznej.
   Bez wahania mogę dodać, że uczestnictwo w programie pozwoliło mi na rozszerzenie perspektywy marketingowej, szersze spojrzenie na rynek farmaceutyczny i przyczyniło się do rozwoju zawodowego.
   Z perspektywy czasu doceniam, że studia dały mi unikalną możliwość czerpania z wiedzy i doświadczenia prowadzących - ekspertów w swojej dziedzinie – zarówno pracowników naukowych Wydziału Zarządzania, jak i praktyków branży farmaceutycznej.

   Kamil Otrocki


  • Przez ostatni rok miałam niesamowitą przyjemność uczestniczyć w Podyplomowych Studiach Menedżerskich na kierunku „Marketing Produktów Farmaceutycznych”.

   Na rynku jest kilka uczelni, oferujących podobną tematykę studiów, jednak po zapoznaniu się z programem tego kierunku na Uniwersytecie Warszawskim, wiedziałam, że jest to strzał w dziesiątkę! I dlatego też zdecydowałam się właśnie na UW. Potem było już tylko lepiej 😊

   Nie wiem od czego zacząć...Może od Kadry...Wykwalifikowani, pomocni, ciepli ludzie. Praktycy, ale też osoby, potrafiące przekazać swoja wiedzę. Dr Monika Skorek, która była opiekunem naszego roku, ale też dokładała wszelkich starań, aby ten rok był jak najlepszy. Skrzętnie notowała nasze wszelkie uwagi i pochwały, tak, aby z roku na rok ten kierunek ulepszać! Razem z dr Agnieszką Wilczak i mgr Krzysztofem Podstawką udzielali cennych wskazówek przy tworzeniu naszych pierwszych planów marketingowych. O poprawność wypowiedzi, sztukę prezentacji czy negocjacji zadbał dr hab. Mariusz Trojanowski. I oczywiście niezastąpiony dr hab. Józef Haczyński, dzięki któremu nawet farmakologia okazała się być przystępna 😊Oczywiście wielkie podziękowania należą się też całej reszcie kadry, która wykazywała się wielką cierpliwością 😊

   Agata Rogowska

  • Brałem udział w I edycji studiów podyplomowych Marketing Produktów Farmaceutycznych. Doskonałe ugruntowanie i usystematyzowanie wiedzy ogólnej o produktach medycznych i farmaceutycznych - od A do Z. Świetni wykładowcy, ciekawy program oraz dużo praktycznych przykładów, które przydały się w codziennej pracy.

   Marcin Czuż


  • Po dwóch latach dzisiejszą obroną pracy magisterskiej zakończyłem przygodę z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Szczególne podziękowania należą się dla Jozef Haczynski za miłą i konkretną współpracę podczas przygotowywania pracy magisterskiej. Ponadto dziękuję całej Katedrze Marketingu ( Grzegorz Karasiewicz, Katarzyna Dziewanowska, Monika Skorek, Natalia Gmerek, @Agnieszka Wilczak, Mariusz Trojanowski) za świetny poziom wykładów, wspaniałą atmosferę zajęć, bardzo ciekawe, aktualne przykłady z rynku oraz rozbudzenie zainteresowania marketingiem, które mam nadzieję przełoży się na kolejne wyzwania zawodowe i naukowe. Mam nadzieję, że jeszcze do zobaczenia przy innej okazji. #UW #WZ #marketing #WZUW #zarządzanie #podwojnymagister #finał #wkoncuwolneweekendy

   Piotr Celejewski-Marciniak


  • Serdecznie polecam! Ambasadorka i Absolwentka VIP Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla twórców, artystów i animatorów kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, światowej sławy śpiewaczka operowa, założycielka i Prezeska Fundacji „StartSmart”, jurorka i menedżerka kultury.

   dr Alicja Węgorzewska–Whiskerd


  • Skończyłem menedżerskie studia podyplomowe w zakresie podatków i rachunkowości na wydziale zarządzania UW i jeśli chodzi o opinię to polecam. Bardzo dobre zajęcia jeśli chodzi o podatki i kodeks cywilny i handlowy. Trochę gorzej jeśli chodzi o rachunkowość (zależy z kim ma się zajęcia), ale jak ktoś ma pojęcie o rachunkowości, a gorzej z podatkami to polecam !!!

   Piotr z Warszawy


  • Trafnie dobrany zakres zagadnień, na co dzień przydatnych menedżerom, pomógł mi usystematyzować dotychczasową wiedzę praktyczną. Program zajęć ułożony jest w sposób interesujący i rozwojowy. Dodatkowym plusem jest organizacja i porządek podczas całego toku studiów. Moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja we własny rozwój.

   Emilia Aksan-Kruczek
   Senior Product Manager


  Menu Ogólnomenedżerskie