Account Director

w agencji Zenith

Anna Rodzik

Informacje

Z branżą marketingową związana od 15 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała przy tworzeniu strategii komunikacyjnych dla wiodących producentów dóbr FMCG (m.in. Procter & Gamble, Mars, Danone, Reckitt Benckiser, COTY), jak również największych reklamodawców z branży finansowej i usługowej.
Od ponad 10 lat szefowa zespołu klienckiego, realizującego strategię komunikacyjne dla czołowych reklamodawców, rekrutujących się wśród korporacji międzynarodowych i lokalnego biznesu. Wcześniej w MediaCom Warszawa, obecnie w Zenith/Publicis Media, największych, sieciowych domach mediowych w Polsce. Razem ze swoim zespołem zdobyła nagrody na prestiżowych konkursach branżowych nagradzających najefektywniejsze i najbardziej innowacyjne kampanie reklamowe na polskim rynku – EFFIE, Innovation i MIXX Awards.

Poza bieżącą obsługą Klientów bardzo aktywna nowo biznesowo, co pozwala na ciągły rozwój i daje możliwość sprawdzenia się na bardzo konkurencyjnym rynku agencyjnym.

Niemal od początku swojej pracy zawodowej szkoli swoich Klientów, przybliżając im tajniki planowania i zakupu kampanii reklamowych, a także przekazując doświadczenie nowym pracownikom firmy. Uczestniczka licznych szkoleń menadżerskich i branżowych. Posiadaczka certyfikatu DIMAQ.