Opinie absolwentów

Ponieważ to I edycja studiów Skarbowość korporacyjna, dlatego opinie studentów umieścimy w późniejszym terminie!

Ale zobacz, co mówią o innych studiach na WZ UW nasi absolwenci?

Opinia absolwentki mpf

Przez ostatni rok miałam niesamowitą przyjemność uczestniczyć w Podyplomowych Studiach Menedżerskich na kierunku „Marketing Produktów Farmaceutycznych”. Na rynku jest kilka uczelni, oferujących podobną tematykę studiów, jednak po zapoznaniu się z programem tego kierunku na Uniwersytecie Warszawskim, wiedziałam, że jest to strzał w dziesiątkę! I dlatego też zdecydowałam się właśnie na UW. Potem było już tylko lepiej 🙂

Nie wiem od czego zacząć…Może od Kadry…Wykwalifikowani, pomocni, ciepli ludzie. Praktycy, ale też osoby, potrafiące przekazać swoja wiedzę. Dr Monika Skorek, która była opiekunem naszego roku, ale też dokładała wszelkich starań, aby ten rok był jak najlepszy. Skrzętnie notowała nasze wszelkie uwagi i pochwały, tak, aby z roku na rok ten kierunek ulepszać! Razem z dr Agnieszką Wilczak i mgr Krzysztofem Podstawką udzielali cennych wskazówek przy tworzeniu naszych pierwszych planów marketingowych. O poprawność wypowiedzi, sztukę prezentacji czy negocjacji zadbał dr hab. Mariusz Trojanowski. I oczywiście niezastąpiony dr hab. Józef Haczyński, dzięki któremu nawet farmakologia okazała się być przystępna 🙂 Oczywiście wielkie podziękowania należą się też całej reszcie kadry, która wykazywała się wielką cierpliwością 🙂

Sprawa kolejna, niezmiernie ważna, to osoby, które tu poznałam! To dzięki nim te sobotnie i niedzielne spotkania były takie wyjątkowe! W wielu przypadkach będą to znajomości na lata! Czas spędzony z Wami na zajęciach był bardzo owocny… po zajęciach również 🙂 Jeżeli nie macie pomysłu na to jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe albo po prostu szukacie wskazówki do swojej drogi w karierze, to gorąco polecam właśnie wybór UW!! Dziękuję za wszystko i do zobaczenia na kolejnych studiach podyplomowych. Pozdrawiam,

Agata Rogowska

Opinia absolwenta mpf

Brałem udział w I edycji studiów podyplomowych Marketing Produktów Farmaceutycznych. Doskonałe ugruntowanie i usystematyzowanie wiedzy ogólnej o produktach medycznych i farmaceutycznych – od A do Z. Świetni wykładowcy, ciekawy program oraz dużo praktycznych przykładów, które przydały się w codziennej pracy.

Marcin Czuż
Stryker Corporation, Wykładowca

Bezwzględnie najciekawsze zajęcia to „Projekt doradczy” dr Chrostowskiego (i tu żałuję, że studia trwały tylko rok) i „Badanie rynku i promocja projektów” dr Moniki Skorek. To, co spodobało mi się najbardziej, to rewelacyjne przygotowanie zajęć, wiedza o omawianym temacie i sposób prowadzenia zajęć – nie można było się nudzić.

Monika Leśniak

Opinia absolwentki mpf

Trafnie dobrany zakres zagadnień, na co dzień przydatnych menedżerom, pomógł mi usystematyzować dotychczasową wiedzę praktyczną. Program zajęć ułożony jest w sposób interesujący i rozwojowy. Dodatkowym plusem jest organizacja i porządek podczas całego toku studiów. Moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja we własny rozwój.

Emilia Aksan-Kruczek
Senior Product Manager
Polpharma Biuro Handlowe

Bardzo dziękuję za wiedzę i nauki zawodowe i życiowe przekazane mi na studiach – Zarządzanie projektem. W połączeniu z moją bezkompromisowością, silnym charakterem i dążeniem do spełniania marzeń, rok po obronie pracuję w wymarzonej firmie w wymarzonym zawodzie.

Olga K. Bełczewska

Opinia absolwenta mpf

Marketing Produktów Farmaceutycznych kończyłem w roku 2015. W moim odczuciu studia te są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które planują rozwój swojej kariery zawodowej w branży farmaceutycznej.

Bez wahania mogę dodać, że uczestnictwo w programie pozwoliło mi na rozszerzenie perspektywy marketingowej, szersze spojrzenie na rynek farmaceutyczny i przyczyniło się do rozwoju zawodowego. Z perspektywy czasu doceniam, że studia dały mi unikalną możliwość czerpania z wiedzy i doświadczenia prowadzących – ekspertów w swojej dziedzinie – zarówno pracowników naukowych Wydziału Zarządzania, jak i praktyków branży farmaceutycznej.

W mojej grupie studiowały osoby z różnych obszarów branży farmaceutycznej: pracownicy małych i dużych produkcyjnych firm farmaceutycznych, magistrowie farmacji, kierownicy aptek, przedstawiciele środowisk badawczych, a także reprezentanci Ministerstwa Zdrowia. Miałem ogromne szczęście trafić na ludzi zainteresowanych swoim rozwojem i dzieleniem się własną wiedzą i doświadczeniem. Nawiązane znajomości utrzymuję do dziś i bardzo sobie je cenię.

Kamil Otrocki